Na Štadióne Antona Malatinského v Trnave sa po prestávke opäť konala športovo spoločenská slávnosť pre zamestnancov ŽOS Trnava a ich rodiny. Na futbalovom turnaji o Pohár generálneho riaditeľa sa zúčastnilo 5 mužstiev z radov zamestnancov a tím zložený z internacionálov Spartaka. Internacionáli napokon celý turnaj aj vyhrali.

Pred zrakom vyše tisícky divákov a stoviek zamestnancov ŽOS-ky sa odohral zaujímavý turnaj, ktorý priniesol penaltový rozstrel, vylúčenia, a najmä bojovné výkony všetkých tímov. Finálová zápletka priniesla dramatický zápas tímov, ktoré sa už stretli v skupine. Víťazný tím Spartaka v najdôležitejšom zápase oplatil prehru tímu THP zo skupiny, no treba dodať, že tímu THP chýbal najlepší strelec Krajčovič.

Individuálne ocenenými boli aj najlepší hráč Denis Tomaškovič, najlepší brankár Tomáš Uhlár a najlepší strelec so šiestimi gólmi Jakub Krajčovič.

„Vážime si zamestnancov a ich zdravie, navyše ŽOS Trnava vždy pomáhala športu v meste. Preto je pre nás absolútne prirodzené podporovať aj športového ducha ŽOS-ky,“ hovorí generálny riaditeľ a podpredseda predstavenstva Miloš Kyselica.

Rodinnú atmosféru turnaja dotvárali aj športové aktivity pre vyše stovku zúčastnených detí a zápasy v mini futbale. V tomto roku ide, po úspešnej bežeckej akcii ŽOS v pohybe, už o druhý ŽOS-kou organizovaný veľký športový deň pre zamestnancov.