V máji absolvovali zástupcovia ŽOS Trnava výstavu na medzinárodnej podujatí globálneho významu Transport Logistic, kde odprezentovali našu spoločnosť pred stovkami expertov z celého železničiarskeho sveta prostredníctvom vlastného výstavného stánku ŽOS Trnava.

Naši obchodníci prišli s inšpiratívnymi poznatkami. „Na výstave sme mali príležitosť stretnúť sa s našimi kľúčovými obchodnými partnermi, diskutovať aktuálny vývoj na trhu a spoločné plány pre nasledujúce obdobie. Súčasne mal každý účastník možnosť sledovať novinky z oblasti prepráv tovarov a svetovej logistiky od stoviek vystavovateľov. To nám rozšírilo obzory a z Nemecka sme sa vrátili s odhodlaním naďalej zlepšovať ponuku služieb ŽOS Trnava,“ povedal Ing. Rastislav Bráblik, riaditeľ divízie nákladných vozňov ŽOS Trnava.

Výstavy sa zúčastnilo približne 2 300 vystavovateľov zo 67 krajín, ktorí ukázali svoje služby, produkty a inovácie na ploche 127 000 metrov štvorcových v desiatich halách. Vystavovalo približne 1 375 spoločností a z hľadiska vystavovateľov bolo podujatie tento rok medzinárodnejšie ako kedykoľvek predtým.